• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

Piekielnie dobrzy od 20 lat wśród ostrej konkurencji.

materiały metalurgiczne i pomocnicze

zobacz

materiały wymurówkowe i izolacyjne, technologia formy

zobacz

maszyny i urządzenia

zobacz

serwis

zobacz

o firmie

Firma Metals Minerals Sp. z o.o. istnieje od ponad 20 lat na polskim rynku odlewniczym. Założona początkowo w celu zaopatrywania odlewni w podstawowe materiały wsadowe (surówka, modyfikatory, sferoidyzatory itp.) z czasem rozrosła się i silnie zdywersyfikowała swą działalność.

Oprócz dostaw materiałów zajmujemy się również dostawą urządzeń zarówno dla odlewnictwa stopów żelaza, jak i metali nieżelaznych. Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność przedstawicielską i agencyjną, oferując odlewniom w zakresie dostaw pełen serwis techniczny począwszy od materiałów poprzez urządzenia, serwis, aż po projektowanie, dostawy „pod klucz” i wdrożenia.

Tego typu podejście zjednuje nam rosnącą wciąż rzeszę zadowolonych klientów, traktujących naszą firmę nie tylko jako dostawcę, lecz przede wszystkim jako partnera i doradcę.

Mamy nadzieję, że nasza stała obecność on-line w firmach naszych klientów zacieśni łaczące nas więzy z dotychczasowymi, a nowym pozwoli na bliższy kontakt z ich potencjalnym dostawcą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zespół Metals Minerals

lokalizacja

Korbońskiego 2 (d. Marcika 2)
Kraków, 30-443


+48 (12) 2908331

Fax:
+48 (12) 2908336

Email:
krakowoffice@metals-minerals.com.pl

serwis@metals-minerals.com.pl

www.metals-minerals.com.pl

Kontakt:

mgr inż. Gabriela Górny

Asystentka Zarządu

tel: +48 664 465 003

mail: g.gorny@metals-minerals.com.pl

partnerzy